Відділ зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків

У 2016 році, шляхом об’єднання відділення зв’язків з громадськістю та відділення міжнародних зв’язків у структурі університету було створено відділ зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків.

Очолює відділ начальник Чумаченко Тетяна Миколаївна.

Начальник відділу зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків Чумаченко Тетяна Миколаївна
Чумаченко Тетяна Миколаївна

У складі відділу працюють: заступник начальника Шнурко Яна Вікторівна, провідний фахівець Федоренко Олена Сергіївна, перекладач Свинаренко Олександр Євгенійович, старший інспектор Цимбаліст Ольга Геннадіївна, фотооператор Денисенко Юлія Дмитрівна.

Основними завданнями відділу є:

– Розповсюдження інформації про життя університету у друкованих та електронних ЗМІ, розміщення новостійної інформації на сайті університету, підготовка прес-релізів та проведення прес-конференцій напередодні або за результатами важливих подій в університеті, а також інших матеріалів, присвячених найбільш цікавим подіям. Моніторинг та формування громадської думки щодо іміджу університету, створення сприятливих стосунків із громадськістю, взаємодія з засобами масової інформації, формування корпоративної культури викладачів, співробітників, курсантів та студентів.
– Забезпечення в межах своєї компетенції планування та координації міжнародного співробітництва університету. Внесення пропозицій щодо вдосконалення та розвитку міжнародної діяльності університету, розробка спільно з відповідними структурними підрозділами проектів планів, програм та угод міжнародного співробітництва. Сприяння встановленню прямих зв’язків структурних підрозділів університету з іноземними партнерами. Надання організаційної та методичної допомоги підрозділам університету з питань міжнародного співробітництва.
– Участь у підготовці та проведенні міжнародних конференцій, семінарів, візитів, які організовуються університетом або за ініціативою МВС України.

Контактні дані:

Начальник тел. 0562-31-72-09, загальний тел. 0562-31-72-77

Електронна пошта – vzg@www.dduvs.in.ua, ird@www.dduvs.in.ua.

 

СТАЖУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ (дистанційне стажування та освітня програма-стажування).

 

Переглянути новини ДДУВС

 

Cоціальні мережі: персональна сторінка на Фейсбуці, загальна сторінка.
 

 


Кількість переглядів сторінки: 2 151