Відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи

Відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи відділу кадрового забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Завідувач відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи підполковник поліції Карнаух Н.І. т.(0562) 31-72-43

У відділенні виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи працюють: фахівці Дениско Л.Б., Олійник С.І., Бандура K.M., Камишов Л.І. , Немирович С.А. , Кузіна О.В., Григорович І.Ю.

Відділення координує діяльність з організації та проведення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи, надає методичну та практичну допомогу відповідальним за організацію виховної та соціально-гуманітарної роботи на факультетах університету.

Організовує та проводе культурно-масові заходи за участю курсантів, студентів, працівників університету та членів їх сімей. Це концерти з нагоди державних і професійних свят, огляди художньої самодіяльності, конкурс КВК, тематичні вечори та творчі зустрічі.

Щороку в університеті проводиться огляд-конкурс художньої самодіяльності, який проводиться з метою підвищення культурно-естетичного рівня курсантів та студентів, сприяє розвитку їх здібностей, формування гармонійно розвинутої особистості. Завершується огляд – конкурс гала-концертом, до якого входять найкращі номери конкурсу.

Відділенням організовано гуртки художньої самодіяльності:

– Гурток естрадного вокалу під керівництвом Немирович Світлани Андріївни;

– Ансамбль “Злагода” (хорове мистецтво) під керівництвом лауреата міжнародних та всесоюзних фестивалів, поета та композитора Івченка Юрія Леонідовича;

– Студія танцю “ST” під керівництвом Кузіної Ольги Вікторівни;

– Студія вокалу та творчого розвитку під керівництвом Григорович Ірини Юріївни.

 

Структура університету

 

 


Кількість переглядів сторінки: 653