Наукова лабораторія соціологічного моніторингу

Лабораторія як структурний підрозділ Університету розпочала свою роботу у 2004 р. З березня 2004 р. і по теперішній час її очолює кандидат філологічних наук Веріго Інга Михайлівна. Свій внесок у визначення кола проблематики наукової діяльності лабораторії свого часу зробили доктори юридичних наук Скибицький В.В., Литвак О.М., кандидат соціологічних наук, доцент Демичева А.В., кандидат історичних наук, доцент Архіпенко Л.М. Сьогодні у складі лабораторії працюють провідний науковий співробітник, доктор історичних наук, професор Скрипнікова Лідія Василівна, старший науковий співробітник, доктор юридичних наук Добробог Людмила Миколаївна, науковий співробітник Ганна Володимирівна Ревіна, науковий співробітник Толошна Наталія Василівна.

Основними напрямами наукових досліджень є проблеми підготовки кадрів для правоохоронних органів у вищих навчальних закладах системи МВС, зокрема у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, ефективність існуючої практики підвищення кваліфікації працівників ОВС на базі вищих навчальних закладів МВС; моніторинг якості надання освітніх послуг у ДДУВС: здійснення оперативних соціологічних досліджень з актуальних питань організації навчального процесу, виявлення рівня задоволеності студентів університету навчанням та якістю отриманої освіти; моніторинг з питань професійної орієнтації населення. Також лабораторія здійснює соціологічні дослідження на замовлення здобувачів наукового ступеня кандидата наук, надає консультаційну допомогу ад’юнктам, здобувачам, курсантам і студентам з питань використання методів та результатів соціологічних досліджень у науковій роботі.

Завідувач  НЛ соціологічного моніторингу Веріго Інга Михайлівна
Веріго Інга Михайлівна

Завідувач НЛ соціологічного моніторингу Веріго Інга Михайлівна у 1995 році закінчила Дніпропетровський державний університет ім. О. Гончара за спеціальністю «Філолог», викладач російської мови та літератури. У ДДУВС працює з 2002 року, до 2004 року – на посаді редактора видавництва університету. Кандидат філологічних наук з 2004 року.

Місце знаходження: Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 26, корпус. 10, кабінет 13, тел. 003


Кількість переглядів сторінки: 1 256