Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Факультет створений наказом МВС України від 04.06.2016 № 551 з метою забезпечення підготовки спеціалістів вищої кваліфікації для підрозділів карного розшуку, які мають ґрунтовні загальноюридичні та спеціальні знання і вміють використовувати їх у практичній діяльності. Особливістю є те, що окрім загальних дисциплін, які викладаються на факультеті, курсанти вивчають ряд спеціальних, притаманних лише для підрозділів кримінальної поліції. Це, зокрема, психологія оперативно-розшукової діяльності, професійна психологічна підготовка працівників кримінальної поліції, оперативно-розшукове документування та інші.

Факультет завжди вдячний керівникам минулих років, а саме: Козерогу В.П., Семенчі М.І., Обшалову С.В., Рибалкіну А.О.

З квітня 2017 року т.в.о. декана факультету призначений, майстер спорту міжнародного класу з боротьби дзюдо та самбо, майор поліції Балабан Сергій Миколайович.

Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції є структурним підрозділом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, який на базі загальної середньої освіти здійснює підготовку фахівців для органів Національної поліції України освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Право» 081. Основними завданнями факультету є поєднання навчальної, наукової, соціальної та виховної роботи із здобувачами вищої освіти; створення належних умов для формування професійних та особистих якостей майбутнього юриста на підставах розробки і втілення нового змісту навчання; аналіз стану успішності здобувачів вищої освіти; контроль за відвідуванням занять, засвоєнням здобувачами вищої освіти навчальних програм; організація самостійної підготовки та проведення консультацій; організація спортивної та культурно-масової роботи; організація спільно з практичними працівниками Національної поліції практик та стажування здобувачів вищої освіти на місцях майбутньої служби; підтримання зв’язку з комплектуючими підрозділами з метою працевлаштування здобувачів вищої освіти, їх адаптації та якості підготовки; звітування з питань навчальної, науково-дослідної, господарської та виховної роботи, стану службової дисципліни; узагальнення та розповсюдження досвіду вищих закладів освіти.

Нині на факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції навчається 265 здобувачів вищої освіти, які наполегливо опановують найсучасніші досягнення з юридичних, соціальних, економічних наук, вчаться володіти засобами спеціальної техніки та вогнепальною зброєю. Особовий склад бере активну участь у несенні служби публічного порядку у місті Дніпро.

Для навчання та відпочинку здобувачів вищої освіти на факультеті створені належні умови. У гуртожитку казарменого типу проживають здобувачі вищої освіти, до послуг яких надаються сучасні затишні кімнати, світлиці з телебаченням, Інтернет, спортивні тренажери.

Під опікою здобувачів вищої освіти факультету сьогодні перебувають ветерани навчального закладу та органів внутрішніх справ Греков В.С., Макаров О.М., Ролін В.І, які потребують соціальної, економічної та моральної допомоги. Курсанти факультету регулярно відвідують цих шановних осіб та допомагають по господарству, вітають зі святами.

Курсанти факультету постійно беруть активну участь у організації проведенні спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності, фестивалі «Студентська весна», КВК тощо, в яких неодноразово виборювали призові місця.

Керівний склад факультету:

Рожко Геннадій Олександрович – заступник декана факультету;

Журавель Олег Євгенович – провідний фахівець, підполковник поліції;

Афанас’єв Евгеній Анатолійович – провідний фахівець;

Богатир Іван Григорович – фахівець І категорії, капітан поліції;

Мірошник Дмитро Віталійович – фахівець І категорії;

Долганін Віталій Андрійович – фахівець І категорії, капітан поліції;

Веклич Іван Васильович – фахівець І категорії;

Смоляк Юлія Сергіївна – провідний фахівець, старший лейтенант поліції;

Світайлова Анна Валентинівна – фахівець ІІ категорії, старший лейтенант поліції;

Тюленєв Євгеній Сергійович – старшина факультету.

 

До складу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції входять три кафедри

кафедра оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки – завідувач кафедри, доктор юридичних наук, доцент Кириченко Олег Вікторович;

кафедра цивільного права та процесу – завідувач кафедри підполковник поліції, кандидат юридичних наук, доцент Коваленко Андрій Васильович;

кафедра спеціальної фізичної підготовки – т.в.о. завідувача кафедри, капітан поліції Богуславський Віктор Володимирович.

 

Контактна інформація факультету:

Телефон факультету: (056) 370-29-15

Адреса електронної пошти: fpfpkm@www.dduvs.in.ua

Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання

 


Кількість переглядів сторінки: 38 167