Курсант 1-го курсу поборов титулованих спортсменів України та Греції

Новини університету

У Харкові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір із боротьби дзюдо на честь 17-разового чемпіона України Г.В. Малинки, де курсант 1-го курсу факультету кримінальної поліції Дмитро Нагорний здобув титул чемпіона.

У ваговій категорії Дмитра, до 66 кг, виступало 26 спортсменів. Найзапеклішою сутичка була за вихід до фіналу, під час якої курсант ДДУВС у додатковий час переміг спортсмена з Греції. У фіналі наш курсант зустрівся з харків’янином, багаторазовим призером України Сергієм Луб’янинком, вигравши достроково на 4-й хвилині.

На рахунку кандидата в майстри спорту Дмитра Нагорного – два золота з боротьби дзюдо та самбо, привезених з Чемпіонатів України. Хлопець мріє здобути перемогу на Олімпійських іграх 2024, до того часу, націлений ретельно тренуватися та виборювати призи на всеукраїнських змаганнях серед дорослих.

Вітаємо Дмитра з перемогою, бажаємо подальших успіхів у житті та на татамі!