У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відсьогодні для першокурсників розпочато табірний збір

Новини університету

На плацу навчального закладу відбулося урочисте відкриття табірного збору для 400 курсантів-новобранців.

Упродовж двох тижнів першокурсники проходитимуть «курс молодого бійця». Підйом пів на сьому ранку, пробіжка та теоретичні заняття. Крім цього, новобранці зможуть ознайомитися з основами стройової та вогневої підготовки, надання медичної допомоги, нормативними документами, які регламентують діяльність Національної поліції. Це нелегкий період адаптації та становлення особистості в новому колективі, формування психологічної стійкості та готовності до служби в поліції.

Професорсько-викладацький склад закладу, а також командири стройових підрозділів допоможуть новобранцям опанувати ази майбутньої професії.

«Хлопці розуміють, що треба захищати державу, і тому обирають професію справжніх чоловіків. Переконаний, що вони не змінять свій вибір – вибір правди, добра і честі, а підготовка, яку вони отримають в стінах нашого навчального закладу, стане основою їхнього успіху та професійного зростання», – переконаний т.в.о. першого проректора полковник поліції Костянтин Бахчев.

Далі під звуки оркестру ДДУВС відбувся перший урочистий марш новобранців.

Першокурсники свідомо обрали майбутній фах, хтось про це мріяв із дитинства, а для когось прикладом стали рідні.

Молоді юнаки та дівчата під керівництвом досвідчених офіцерів отримають необхідну підготовку для складання Присяги працівника Національної поліції України. 22 серпня табірний збір буде урочисто закрито.

 

 


Кількість переглядів сторінки: 1 471