Курсанти ДДУВС долучилися до «спортивного тесту активності нації»

У Дніпрі на Фестивальному причалі відбулися Всеукраїнські змагання «Спортивний тест активності нації», у яких взяли участь 150 молодих хлопців і дівчат-поліцейських з усієї країни та 25 курсантів факультетів №1 та № 3 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Привітав учасників змагань заступник міського голови Олександр Шикуленко. Голова Міжнародної організації «Street Workout» Деніс Мінін побажав всім учасникам не зупинятися на досягненому, адже Дніпро у спорті – номер один.

На фестивальному причалі змагались поліцейські усіх регіонів України, студенти, курсанти, школярі та представники руху Street Workout. Вони виконали спортивний норматив в командній та особистій першості. Зокрема, їм довелось позмагатись у підтягуванні на одній руці, віджиманні на брусах, піднятті гирі, качанні пресу, піднятті штанги та інше.

На фестивальному причалі змагались поліцейські усіх регіонів України

У категорії «Чоловіки 18+» II місце виборов Андрій Лабурець (ПС-542), III місце дісталося Дмитру Луньову (КМ-443).

У категорії «Жінки 18+» абсолютною переможницею стала Олена Бурнос (ПС-443), II місце посіла Анастасія Чухрай (ПС-443), III – Ярослава Заєць (ПС-344).

Абсолютною переможницею стала Олена Бурнос (ПС-443), II місце посіла Анастасія Чухрай (ПС-443), III – Ярослава Заєць (ПС-344).
Курсанти університету долучилися до «спортивного тесту активності нації»

Організатори свята також підготували для дніпрян показові виступи від Дніпровської Федерації «Айкідо-Саторі», клубу Футбольного Фрістайлу «CUBE» та черлідінг клубу «Торнадо».

Переможці змагань отримали подарунки, кубки, медалі та дипломи від Управління у справах молоді та спорту міської ради.